برق کشی ساختمان یکی از مهارت‌هایی است که امروزه بازار کار خیلی بالایی دارد. فردی که بتواند برق کشی ساختمان را به خوبی انجام دهد می‌تواند درآمد بالایی داشته باشد. برای یادگیری برق کشی ساختمان باید ابتدا یک سری اصول را دانست. برای این که بتوانید برق کشی ساختمان را انجام دهید باید رایزر یا همان لوله‌هایی که در راستای عمودی قرار می‌گیرند را مجزا بسازید. این رایزرها برای لوله‌ های برق در نظر گرفته می‌شوند و باید در فاصله ۳۰ سانتی متری رایزهای مرتبط با لوله فاضلاب نصب شوند. به عبارتی دیگر برای هر کدام از لوله برق و فاضلاب باید رایزر متفاوت وجود داشته باشد. این مورد یکی از اصول سیم کشی و برق ساختمان است و اگر انجام نگیرد استانداردها رعایت نخواهد شد

هر خانه ای دارای چندین نوع سیم کشی است . بعنوان مثال سیم کشی برق ساختمان سیستم های توزیع ، روشنایی ، لوازم با نصب دائم و قابل حمل ، تلفن ، گرمایشی یا سیستم کنترل تهویه ، سینمای خانگی و سیستم های شبکه ی کامپیوتری .

در برق ساختمان ساخت و ساز خانه های جدید ، سیم کشی برای تمام سرویس ها الکتریکی را می توان به راحتی قبل از دیوار چینی به پایان رساند. در ساختمان های نوساز، نصب و راه اندازی یک سیستم جدید مانند یک سیستم امنیتی، و یا سینمای خانگی، لازم است که سیم کشی به صورت توکار و سیم ها پنهان باشد. ساختمان های مختلف از قبیل آپارتمان و خانه های آپارتمانی ممکن است پیچیدگی نصب و راه اندازی اضافی جهت خدمت رسانی در یک خانه را به همراه داشته باشد ..

آموزش برق ساختمان یا سیم کشی برق ساختمان باید شامل آموزش کامل نصب ، آزمایش یا تست های لازم ، تامین و راه اندازی کلیه لوازم جانبی ، سیم کشی ، شناخت انواع کلیدها و پریزها و بسیاری موارد دیگر را پوشش دهد که ما در آکادمی ایرانی سرت همه این موارد را با جزئیات به شما آموزش خواهیم داد.

اگر شما هم علاقه مند به تبدیل شدن به یک برق کار ساختمان هستید ، می دانید از کجا باید شروع کنید؟ برای اینکه به عنوان یک برقکار، برق کشي و سيم کشي ساختمان را انجام دهید باید اول دوره آموزشی خود را برای کار به عنوان کارآموز برقکار از آموزشگاه های معتبر شروع کنید. شما می توانید در دوره های آموزشی برق آکادمی ایرانی سرت شرکت کنید تا گواهینامه خود را دریافت کرده و سپس با آن، مجوزهای لازم برای شروع کار به عنوان برق کار ساختمان شروع کنید.

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید