آینده صنعت تعمیر تلفن های همراه در سراسر کشور روشن و پر از فرصت است و جای نگرانی در این مورد وجود ندارد.در حقیقت ، در سراسر جهان کمبود تکنسین حرفه ای تعمیر موبایل وجود دارد.در عین حال ، سود زیادی هم در تعویض قطعات یدکی تلفن همراه مانند LCD ، بلندگو و درگاه های شارژ وجود دارد.درواقع سود خوبی در تعمیر انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی ها وجود دارد.

تعمیرات موبایل را به راحتی میتوان یاد گرفت.شما می توانید به یک مؤسسه تعمیر موبایل خوب بپیوندید و پس از گذراندن دوره آموزشی و پس از کسب تجربه حدود 6 ماه ، یک تکنسین موبایل بسیار خوب شوید

شغل تعمیرات موبایل برای افراد کم سرمایه ، عالی است ، اما این به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد.تجارت تعمیرات تلفن همراه ، اگر به درستی مدیریت شود ، می تواند راهی عالی برای کسب درآمد باشد.تأکید بر قطعات و خدمات با کیفیت ، کلید سودآوری است.

در کار تعمیر موبایل این است که شما می توانید همزمان فقط روی یک دستگاه کار کنید.این باعث ایجاد حاشیه سود کمتری می شود ، اما به شما امکان می دهد کنترل بهتری بر برنامه خود داشته باشید

تعمیر گوشی موبایل، امروزه یک نیاز اساسی برای کاربران به‌حساب می‌آید. این نیاز خود به دودسته تقسیم می‌شود که شامل تعمیرات سخت‌افزاری و تعمیرات نرم‌افزاری است.

تعمیر گوشی هوشمند

مشکلات متعددی وجود دارد که باعث می‌شود کاربران نتوانند از گوشی‌های هوشمند خود به‌درستی استفاده کنند. این مشکلات می‌تواند شامل مواردی از جمله:

  • عدم شناسایی سیم‌کارت
  • عدم شناسایی مموری حافظه
  • سیاه شدن صفحه‌نمایش
  • متوقف شدن روی لوگو شرکت
  • ی خراب‌شدن تاچ ال سی د
  • خراب‌شدن دکمه‌های پاور، خانه، ولوم و
  • داغ شدن بیش از حد

باشد. با اینکه برای این نوع ناهنجاری‌ها، می‌توانید راهکارهایی را در فضای مجازی بیابید – که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد – اما همیشه این نوع راه‌حل‌های پیش‌پاافتاده و معمولی جوابگوی مسائل پیچیده گوشی شما نخواهد بود.

از سوی دیگر فرقی نمی‌کند گوشی شما از چه برندی باشد. ازآنجاکه یک تلفن همراه هوشمند، یک دستگاه الکترونیکی محسوب می‌شود و بر روی آن سیستم عاملی نصب شده است، بنابراین می‌توان مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای هر مدل گوشی پیش‌بینی کرد

عوامل مخرب در تلفن همراه :

بی احتیاطی  افتادن گوشی، قراردادن جسم فلزی سخت در کنار گوشی، روی تلفن نشستن در حالتی که گوشی در جیب عقب قرار دارد، رفت‌وآمد در یک مکان شلوغ.

  • گردوغباری در جیب و یا محل نگهداری گوشی

رطوبت بالا، آب‌خوردگی، افتادن و ماندن در آب، افتادن در مایعات، اسپری مایعات به‌خصوص الکل روی تلفن هوشمند فعال، نفوذ مایع از پورت‌ها و … همه عواملی است که سبب خراب‌شدن بورد الکترونیکی گوشی می‌شود.

علاقه مندان به این حرفه می توانند با شرکت در دوره تعمیرات موبایل آکادمی ایرانی سرت، آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل را فرا گرفته و در پایان براحتی وارد بازارکار تعمیرات موبایل شوند همچنین در حین کار از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه فنون برق بهره مند شوند.

دوره آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل دوره دیگری در زمینه آموزش تعمیرات گوشی است که به صورت تخصصی به آموزش صفر تا صد مفاهیم مربوط به تعمیرات نرم افزار موبایل و مشکلات مربوط به آن می پردازد.

با شرکت در دوره تعمیرات موبایل ایرانی سرت ، علاوه بر یادگیری و کسب مهارت در تعمیرسخت افزار و نرم افزار دستگاه های موبایل، این مزیت بزرگ را خواهید داشت که در پایان دوره گواهینامه رسمی و بین المللی را دریافت کنید 

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید