مدارک ورزشی دو
مدارک ورزش های رزمی
Screen Shot 2022-01-15 at 3.26.49 PM
Screen Shot 2022-01-15 at 3.27.23 PM

ورزش

ورزش امروزه در دنیا به وسیله ای تبدیل گشته که انسانها را با هم متحد و آشنا نموده و بین آنها پیوند اخوت و برادری برقرار ميکند و مهم ترين مقصود و وظیفه ورزش همین است ایجاد دوستی و مودت بین ورزش کاران که هر چند در میدان رقیب هم هستند ولی در بیرون از میدان بعنوان رفیق هم‌ دیگر ميباشند .

ورزش ترکیبی از فعالیت های فیزیکی عادی و معمول و مهارت های فردی و بعنوان تفریح و سرگرمی و یکسری از قوانین که براي مسابقه ، لذت بردن و رسيدن به برتری است . ترکیب شخصیت هایی با مهارت های متفاوت در یک ملت ، شهامت و شجاعت آن ملت را افزایش ميدهد .

ورزش میتواند بصورت رقابتی برپا شود که در اینصورت باید بر پایهٔ رشته قوانینی که مورد توافق همگی است ، یک یا چند برنده در آن مشخص گردد که در اینگونه ورزش ها شرکت کنندگان باید درجه ای از توانمندیهای مربوط به آن رشته به خصوص در رده های بالاتر را دارا باشند. هم اینک با در نظر گرفتن ورزش های تک نفره ، صدها رشتهٔ ورزشی موجود هست . ورزش های جمعی میتواند اشخاص را در قالب دو یا چند گروه دسته بندی کند و تیم ها با هم رقابت کنند. گونه هایی از فعالیت های غیر فیزیکی وجود دارد که گاهی آنها را به ورزش نسبت می دهند ؛ براي نمونه میتوان به ورق بازي و بازي های تخته ای و فکری اشاره نمود .

براي نمونه رقابت های شنا که دربرابر هزاران نفر در یک استخر سرپوشیده ویژه مسابقات انجام می گیرد یک گونه از ورزش به شمار میرود در حالیکه شنا در یک استخر معمولی یا در دریا یک تفریح محسوب ميشود.

رشته های فراوانی در ورزش وجود دارند و مردم زمان و هزینه زيادي را چه بعنوان شرکت کننده و چه بعنوان بیننده صرف ورزش ميکنند . ورزش و ورزش کردن طی سالیان طولانی از قالب یک تفریح و سرگرمی به قالب یک حرفه و فعالیت درآمده است و تعداد بیشماری از ورزشکاران حرفه ای در سرتاسر دنیا از طريق ورزش به ثروت رسیده اند. این یکی ديگر از خصوصیت های ورزش به شمار مي‌آيد . امروزه ورزش زنان هم جايگاه ويژه ای در مجامع بین المللی پیدا نموده است .

انواع ورزش

1- ملاک تقسیم بندی بر حسب ابزار مورد استفاده در ورزش ، مثل ورزش های بدون وسیله چون کشتی و دو ، و ورزش های با وسیله مانند ورزش والیبال ، تنیس و …

2- تقسیم بندی از نظر نحوه روابط در روند فعالیت ورزشی ملاک ورزشی را به سه نوع مبارزه ای ، میدانی ، طبيعي و مکانیکی دسته بندی ميکنند .

3- تقسیم بندی بر حسب زمان و منابع انرژی مورد استفاده. این نوع تقسیم بندی ، ورزش ها را در انواع استقامتی و سرعتی ، هوازی و بی هوازی دسته بندی ميکند .

4- تقسیم بندی با نگرش روان شناسی ـ ورزشی. این جدول بندی از نظر نقش فعالیت های تربیت بدنی در مدرسه ابتدایی و دبیرستان ها و اثرات تربیتی که بر روی روند تکامل شخصیت شخص و جامعه دارد مورد توجه قرار می گیرد. مثل فعالیت هایی که باعث تسلط بر طبیعت مي شود( کوهنوردی) ، باعث برتری جامعه و مصونیت بخشیدن آن ميشود ( تیراندازی) ، فعالیت هایی که موجب پیشرفت و هماهنگی عصبی ـ عضلانی ميشود 

5- تقسیم بندی از نظر واکنش های رفتاری و عوامل مؤثر بر آن. این مدل دسته بندی براساس چگونگی محرکی که در برابر ورزش‌کار وجود دارد ، ایجاد شده است . مثل ورزش هایی که مهارت های تشکیل دهنده آن از نوع مهارت های بسته است ( پرش طول و ارتفاع و وزنه برداری) یا از نوع مهارت های باز است ( فوتبال ، والیبال)

فواید ورزش


1- که بهتر و راحت تر بخوابید.

2- باعث ميشود دیرتر پیر شوید و از مرگ نابهنگام هم جلوگيري ميکند .

3- مفاصل ، استخوان ها و ماهیچه های شما را سالم تر نگاه خواهد داشت.

4- سیستم دفاعی بدنتان را تقویت خواهد کرد.

5- حافظه را قدرتمند تر خواهد کرد.

6- اعتماد به نفس را بالا می برد.

7- انرژی و تحمل شما را بالا می برد.

8- فشارهای عصبی ، بیماری افسردگی و استرس را کاهش ميدهد .

9- احتمال ابتلا به بسياري از بیماریها را کاهش ميدهد .

10- چربی سوزی

11- افزایش سلامت قلب

12- ارتقاء تصویر شما از خودتان

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید

مدارک مورد نیاز پس از ارسال عکس فیش واریزی جهت صدور مدرک
عکس از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و پاسپورت(اسم و فامیل ب لاتین)، عکس پرسنلی(باحجاب یا بی حجاب)، عنوان دوره، مکان آموزش، نام مربی(ب لاتین)، اسم آکادمی، آدرس و کد پستی، پیج اینستا و شماره تلفن