زبان انگلیسی

زبان انگلیسی حدود ۳۵۹ میلیون نفر در دنیا گوینده دارد. کشور هایی که بیشترین تعداد را دارند می توان ایالات متحده ، بریتانیا ، کانادا ، استرالیا ، آفریقای جنوبی ، ایرلند ، نیوزلند را نام برد. پس می توانید ببینید که کشور هایی از اکثر نقاط دنیا در این لیست وجود دارند.

 

لهجه های زبان انگلیسی

لهجه های بریتانیایی British ، آمریکایی American ، استرالیایی Australian به عنوان سه لهجه اصلی زبان انگلیسی به حساب می آیند.

گرامر زبان انگلیسی

گرامر زبان انگلیسی مدرن با سیستم SVO شناخته می شود. یعنی فاعل + فعل + مفعول. افعال در زبان انگلیسی باید با فاعل مطابقت داشته باشند. داشتن افعال کمکی به این زبان کمک می کند که منفی کردن و سوالی کردن در گرامر این زبان ساده باشد. می توان گفت در زبان انگلیسی حدود ۱۶ زمان وجود دارد که دانستن همه آنها برای مکالمه لازم نیست !!

 

اگر قصد اشتغال در حیطه زبان انگلیسی را دارید مدارک معتبر زبان انگلیسی برای رزومه کاری شما مؤثر خواهند بود. وقتی صحبت از زبان انگلیسی می شود، سطح متقاضی اولین چیزی است که مورد توجه قرار می گیرد. مدارک زبانی دقیقا کار تعیین سطح مهارت زبان افراد را بر عهده دارند.

یکی از مهم‌ترین ملزومات مهاجرت، کسب مدرک زبان انگلیسی بین المللی و معتبر است. مدارک زبان انگلیسی مورد نیاز برای هر کشور ممکن است متفاوت باشد. بنابراین اگر قصد مهاجرت دارید، ابتدا باید تحقیق کنید که کشور مقصد شما برای پذیرش نیاز به چه نوع مدرک زبان انگلیسی دارد.

اخذ مدرک زبان انگلیسی چقدر طول میکشد ؟

این امر کاملا بستگی به سطح زبان شما دارد. اگر از سطح زبان قابل قبولی برخوردار باشید، معمولاً در کمتر از 6 ماه موفق به دریافت یکی از مدارک زبان انگلیسی معتبر خواهید شد اما خب هر چه در این زمینه ضعیف‌تر باشید راه طولانی‌تری برای دریافت مدرک در پیش دارید.

اولین مدرکی که در زبان انگلیسی می‌توانید دریافت کنید، مدرک FCE است. این مدرک نمایانگر این مسئله است که سطح زبان انگلیسی شما برای مکالمه و نوشتار روزانه در سطح بالاتر از متوسط است. مدرک FCE برای کار کردن یا تحصیل مناسب است. این آزمون شامل پنج بخش شنیداری، گفتاری، خواندن، نوشتاری و استفاده از زبان انگلیسی است که پس از قبولی در این آزمون، مدرک شما از طرف بسیاری از دانشگاه‌ها و ادارات دولتی و خصوصی مورد پذیرش قرار می‌گیرد.

در هر صورت مدرک تافل محبوب ترین گواهینامه زبان انگلیسی در سطح دنیا است. اما آزمون آیلتس هم جزو آزمون های پرطرفدار است، خصوصا تست آکادمیک آن که برای تحصیل در دانشگاه ها و کالج ها طراحی شده است. به عبارت بهتر ترتیب مدارک زبان انگلیسی چه برای مهاجرت و چه از لحاظ تقاضا، به شکل زیر خواهد بود.

  • آزمون TOEFL
  • آزمون IELTS
  • آزمون PTE
  • مدارک زبان انگلیسی کمبریج CPE
  • گواهی انگلیسی تجاری یا BEC
  • تست زبان برای ارتباطات بین المللی TOEIC
  • سایر مدارک زبانی بین المللی از جمله EFSET، Duolingo، ISE
  • انواع دیپلم داخلی زبان

TOFEL تافل چیست ؟

آزمون تافل TOEFL که مخفف Test of English as a Foreign Language است یکی از آزمون‌های معتبر جهان است که تقریبا در تمامی کشورهای دنیا به رسمیت شناخته می‌شود و در صورت کسب نمره‌ی قابل قبول این آزمون متقاضیان می‌توانند از آن در جهت اهداف خود نظیر مهاجرت شغلی و یا تحصیلی استفاده کنند.

نمره آزمون تافل تقریبا در بیش از نه هزار دانشگاه در سطح جهان اعتبار داشته و همین ویژگی تافل را به یکی از معتبرترین آزمون‌ها بدل کرده است.

اعتبار آموزن تافل ؟

اعتبار آزمون تافل به‌صورت رسمی دو سال است، به این معنی که تا دو سال پس از صدور نمره می­‌توان آن را به مرکز مورد نظر ارائه داده و از مزایای آن بهره‌مند شد، اما در صورت گذشتن این مدت باید مجددا در آزمون شرکت کرده و نمره‌ جدیدی را کسب نمایید.

آیلتس چیست ؟  IELTS

آیلتس سیستم آزمون زبان انگلیسی در سطح بین المللی است.یک امتحان برای تشخیص تسلط زبان انگلیسی افرادی که قصد زندگی و یا کار در کشور هایی دارند که زبان ارتباطات آن، انگلیسی است. در زمانی کمتر از سه ساعت، این آزمون مهارت‌های شما را در گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه می سنجد که نمره های هر مهارت  از 1 تا 9 می باشد .

بهترین روش برای سنجش مهارت‌های مکالمه، صحبت رو در روست و آیلتس یکی از شناخته‌شده‌ترین آزمون‌هایی است که از روش مکالمه رو در رو برای سنجش مهارت‌های ارتباطی استفاده می کند که همون  امتحان Speaking هست. این آزمون که توسط متخصصین آزمون های زبان در سرتاسر جهان طراحی شده، به شما تصویری دقیق و عادلانه از مهارت های زبان انگلیسی تان می دهد.

طبیعتا مهارت های زبانی برای کسی که قصد تحصیل در محیط آکادمیک دانشگاه را دارد با کسی که با مقاصد کاری به کشور انگلیسی زبان مهاجرت کرده متفاوت است. به همین منظور آزمون آیلتس به دو گروه “آیلتس آکادمیک” و “آیلتس جنرال” تقسیم می گردد. بسته به هدف، شما باید در یکی از این دو ماژول شرکت کنید.

مراحل آزمون آیلتس

تست Listening

تست Reading

تست Writing

تست Speaking

در پایان دوره آموزشی شما با در دست داشتن مدرک سرتیفیکیت زبان انگلیسی آکادمی ایرانی سرت از امتیازهایی برخوردار خواهید بود که در پایین به آنها اشاره کردیم:

*استخدام شغلی

*تدریس در جهاد دانشگاهی

*تدریس در آموزشگاه های سراسر کشور

*مهاجرت

 

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید

مدارک مورد نیاز پس از ارسال عکس فیش واریزی جهت صدور مدرک
عکس از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و پاسپورت(اسم و فامیل ب لاتین)، عکس پرسنلی(باحجاب یا بی حجاب)، عنوان دوره، مکان آموزش، نام مربی(ب لاتین)، اسم آکادمی، آدرس و کد پستی، پیج اینستا و شماره تلفن