شیرینی پزی یکی از خوشمزه ترین آموزش هایی است که هر انسانی در طول عمر خود می تواند آن را فرا گیرد. آموزش و یادگرفتن شیرینی پزی فقط مخصوص بانوان نیست، بلکه بسیاری از آقایان امروزه در پختن انواع شیرینی ها حرفه ای می باشند.

به هر حال افراد زیادی به دلایل مختلف به دنبال یادگیری دوره های شیرینی پزی هستند که از مهمترین سر تیترهای آموزشی این دوره ها در آکادمی ایرانی سرت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آشنایی با لوازم قنادی
  • یادگیری کاربرد لوازم قنادی
  • چگونگی آماده سازی مواد اولیه
  • آموزش نحوه نگهداری مواد اولیه تا زمان مصرف
  • روش صحیح معادل سازی پیمانه ها
  • روش صحیح اندازه گیری مواد اولیه
  • آموزش تهیه انواع خامه
  • تکنیک های مورد نیاز جهت عمل آوری خامه مناسب
  • آموزش پختن انواع شیرینی ها

علاوه بر سر تیترهای آموزشی بالا، دوره ها شیرینی پزی بسیار متنوع است که با مراجعه به آکادمی ایرانی سرت، اطلاعات بیشتری بدست خواهید آورد.

اما در این میان افرادی هستند که قصدشان از یادگیری شیرینی پزی، مهاجرت به کشورهای دیگر می باشد که بایستی به دنبال آموزشگاه هایی باشند که مدرک بین المللی به آنها ارائه نماید.

البته به این نکته توجه داشته باشید که از مهمترین ویژگی های آموزشگاه های آشپزی و شیرینی پزی، ارائه مدرک بین المللی به هنرجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی می باشد.

به هر حال افرادی که به هر دلیلی قصد دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی را دارند، بایستی حتما در این رابطه از آموزشگاه مورد نظرشان پرس و جو نمایند.

مردم ایران از جمله مردمانی هستند که علاقه بسیار زیادی به شیرینی جات مختلف دارند، به همین دلیل آموزشگاه های بسیاری از جمله آکادمی ایرانی سرت در این زمینه تاسیس شده اند و دوره های آموزشی لازم را برای شما برگزار می کنند.

به جزء شیرینی های اصیل قدیمی ایران مانند گز و سوهان، شیرینی ها در شیرینی فروشی های ایران به دو دسته اصلی شیرینی خشک و تر تقسیم می شوند. شیرینی های خشک شیرینی هایی هستند که در تهیه آنها از خامه استفاده نشده باشد و قابلیت نگهداری برای مدت بالا را داشته باشند. از معروف ترین این شیرینی ها می‌توان به شیرینی زبانی، کشمشی، دانمارکی و مربایی اشاره کرد. شیرینی های تر شیرینی هایی هستند که در تهیه آن‌ها از خامه استفاده شده باشد و برای نگهداری باید در محیط یخچال نگهداری شوند. از معروف ترین این شیرینی ها می توان به شیرینی خامه ای و رولت اشاره کرد.

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید

مدارک مورد نیاز پس از ارسال عکس فیش واریزی جهت صدور مدرک
عکس از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و پاسپورت(اسم و فامیل ب لاتین)، عکس پرسنلی(باحجاب یا بی حجاب)، عنوان دوره، مکان آموزش، نام مربی(ب لاتین)، اسم آکادمی، آدرس و کد پستی، پیج اینستا و شماره تلفن