مدرک ماساژ معتبر مانند سرتیفیکیت ماساژ به عنوان کاربر ماساژ بوده که افراد با این مدرک امکان اخذ پروانه کسب را دارند. همچنین مدرک ماساژ کاربر در بیش از 173 کشور دنیا قابل استفاده بوده و معمولا برای فعالیت در این حوزه برای افرادی که قصد مهاجرت دارند یکی از پر طرفدارترین مدرک می باشد زیرا، مدت زمان آموزش در این مدرک 200 ساعت زده شده که می تواند ویژه باشد.

موسسه ایرانی سرت هر سه مدرک معتبر (مدرک کاربر ماساژ و مدرک مربی و استادی) را به علاقمندان ارائه می نماید.

 

به جرأت اعلام می داریم که مدرک ماساژ صادر شده توسط موسسه گواهی ایرانی نیز دارای اعتبار بالایی است و دو زبانه بوده که در سایت موسسه نیز قابل استعلام است.

مدرک ماساژ این موسسه یکی از معتبرترین مدارکی است که به وسیله آن بسیاری از دریافت کنندگان می توانند زیر نظر پزشک و یا در مراکز مختلف ماساژ دارای پروانه فعالیت، شروع به کار نمایند.

همچنین موسسه ایرانی سرت برای مدرک ماساژ منقضی شده که نیاز به تمدید دارند ، مدرک ماساژ را تمدید و به شرکت کنندگان تحویل می گردد.

سرتیفیکیت ماساژ نیز ۵ سال اعتبار دارد که پس از آن، مدرک ماساژ تمدید میگردد.

لازم به توضیح است مدرک سرتیفیکیت ماساژ یکی از معتبرترین مدارک ماساژ در سطح جهان بوده که بسیاری از علاقمندان به مهاجرت، مدرک ماساژ دریافت می کنند که بتوانند جزو مدارک لازم برای مهاجرت ارائه نموده امتیاز بگیرند.

به مدرک ماساژ علاوه بر گروه های پزشکی، کلیه گروه ها نیاز دارند تا بتوانند به عنوان شغلی جدید، شروع به فعالیت نمایند لذا مدرک ماساژ در حال حاضر طرفداران بسیاری داشته و به عنوان کارآفرینی امکان اخذ وام با بهره پائین وجود دارد تا به عنوان کارآفرینی و اشتغال فعالیت نمایند.

موسسه مدرک ایرانی سرت وظیفه خود می داند تا بهترین مشاوره و راهنمایی جهت انتخاب درست این رشته را به شما عزیزان ارائه نماید. لذا خدمت شما خواهند بود تا از مشاوره ، مراحل قانونی اخذ پروانه و …. شما را راهنمایی نماید.

 

شما عزیزان می توانید با موسسه تماس گرفته و با تعیین وقت از مشاوره رایگان این مجموعه بهرمند گردید.

sweden massage

ماساژ سوئدی

dotly massage

ماساژ نقطه ای

hot rock massage

ماساژ سنگ داغ

reflexology massage

ماساژ رفلکسولوژی

aromateraphy massage

ماساژ آروماتراپی

shiatso massage

شیاتسو

deep massage

ماساژ بافت عمیق

thai massage

ماساژ تایلندی

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید