برنامه درجه آنلاین معماری چیست؟

یک برنامه درجه معماری آنلاین ، چرخه کامل فرآیند طراحی را شامل موضوعات خلاق ، فنی و حرفه ای می کند.

برخی از این مباحث به شما کمک می کند تا نحوه استفاده از نرم افزار CAD را یاد بگیرید در حالی که برخی دیگر به شما نشان می دهند چگونه می توانید نقشه را به یک ساختمان تبدیل کنید.

انواع برنامه مدرک معماری آنلاین

در حالی که درجه معماری آنلاین در همه سطوح وجود دارد ، فقط مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد به عنوان مدارک حرفه ای محسوب می شوند. اگر می خواهید مجوز معماری مخصوصاً در ایالات متحده را دریافت کنید ، این امر حیاتی است

کارشناسی معماری (کارشناسی ارشد)

این برنامه محور استودیویی ، طراحی و ساخت و ساز پایدار را در بر می گیرد. دانشجویان همچنین یاد می گیرند از نرم افزارهای مدرن معماری با تکنولوژی پیشرفته استفاده کنند. به عنوان درجه اول حرفه ای ، ممکن است دانشجویان را برای پیگیری مجوز معماری آماده کند.

کارشناسی ارشد معماری (کارشناسی ارشد)

در این برنامه ، هدف یادگیری جوانب مثبت و منفی این حرفه است. بنابراین شما مجوز NCARB را کسب می کنید. دانشجویان راه حل های طراحی ، سنت های جهانی و برنامه نویسی را کشف می کنند.

دکتر معماری (داچ)

این برنامه با داشتن مدرک تحقیقاتی ممکن است برای دانشجویانی که می خواهند تدریس ، مشاوره یا تحقیق انجام دهند مناسب باشد. بعضی کلاس ها به دانش آموزان کمک می کند مهارت های معماری را درک کنند. برخی دیگر مسائل معماری منطقه ای خاص مناطق آسیا و اقیانوسیه را پوشش می دهند.

علاوه بر این ، شما ممکن است به مسائل شهری و زیست محیطی وارد شوید. بنابراین ، شما ممکن است یاد بگیرید که چگونه طراحی را با یک محیط وفق دهید.

فواید یک مدرک در معماری چیست؟

تعریف معماری آسان است ، اما معنای عمیق این کلمه بیش از معنای آن است.

تحصیل در رشته معماری به شما این فرصت را می دهد تا زمینه های مختلفی از تلاش های انسانی را از جمله هنر ، تاریخ ، علوم مواد ، فیزیک ، مهندسی مطالعه کنید. در واقع ، هر چیزی که می تواند به بهبود محیط زندگی انسان کمک کند.

از نظر بیشتر افراد ، متنوع ترین موضوعی است که می توانید پیدا کنید. و با این حال ، این زمینه خلاق ترین ذهن های جهان را به خود جلب می کند.

در اینجا چند دلیل برای متقاعد کردن شما در انتخاب معماری به عنوان یک حرفه ذکر شده است:

معماری ذهن خلاق را به وجود می آورد

معمار کسی است که به طراحی ساختمان های جدید می پردازد. این امر معماری را به حرفه ای بسیار راضی کننده تبدیل می کند.

همچنین ، بعد از تبدیل نقشه های اولیه به ساختمان های واقعی ، احساس عالی تحقق خواهید یافت. شما از لذت خلقت در این زمینه از معماری خواهید دانست.

دوره معماری

یک دوره در رشته معماری به شما این امکان را می دهد که از قسمت راست مغز خود که به عنوان قسمت خلاق نیز نامیده می شود استفاده کنید.

شما در معرض فرصت های زیادی برای نمایش خلاقیت خود در حین طراحی سازه ها هستید.

معماری یک زمینه پرداخت بسیار بالا است

پس از گذراندن دوره و کسب نمرات خوب ، توسط شرکت های بزرگ در جستجوی استعداد تازه و ذهن های مولد دنبال می شوید. معماران برخلاف سایر زمینه ها ، درآمد بیشتری کسب می کنند.

معماری ممکن است کاری 9 تا 5 به نظر برسد ، اما اینطور نیست

معماری بیشتر از شغل 9 تا 5 بودن است. اگر دوست دارید هر از چند گاهی به جاده بروید ، خوش شانس هستید.

در واقع ، در این حرفه ، شما باید زیاد سفر کنید. شما باید پاهای خود را روی زمین بگذارید ، و از سایت های ساختمانی بازدید کنید.

معماری یکی از چالش برانگیزترین و در عین حال پرماجرا و حرفه ای در جهان است.

هر ساختمان متفاوت است. یکنواختی در زندگی وجود ندارد. کمترین هیجان و چالش آثار معماری بسیار تحریک کننده است. اگر شما فردی هستید که دوست دارد با دستان خود کار کند ، معماری حرفه ای مناسب برای شما است

در دوره مطالعه معماری ، شما با دستان خود کار می کنید. این فقط خواندن و نوشتن مداوم نیست ، بلکه باید در بسیاری از کارها عملی عملی داشته باشید. ساخت مدل های مقیاس ، نظرسنجی ، گفتگو با مردم. این یک زمینه بسیار فعال است که باید در نظر گرفته شود.

وجود دارد مدرک کارشناسی معماری آنلاین?

بله ، مدارس آنلاین وجود دارد که لیسانس معماری ارائه می دهند. لیسانس معماری اولین برنامه حرفه ای محسوب می شود و دانشجویان را برای مجوز آماده می کند.

اکثر مدارک معماری آنلاین در سطح کارشناسی تئوری را با یک برنامه عملی ترکیب می کنند. اگر چه یک مدرک لیسانس به طور مستقیم واجد شرایط نامزدهای شغل به عنوان یک معمار حرفه ای نیست ، اما این پیشرفت بزرگی است.

با داشتن مدرک کارشناسی آنلاین در معماری ، دانش آموزان می توانند برای طیف گسترده ای از مشاغل طراحی و برنامه ریزی آماده شوند.

علاوه بر این ، آنها ممکن است به عنوان دستیار معمار کار کنند یا می توانند تحصیلات خود را برای گرفتن مدرک کارشناسی ارشد معماری ادامه دهند تا بتوانند مجوز دریافت کنند. 

مدرک کارشناسی معماری آنلاین چقدر طول می کشد؟

در صورت تمایل برای تبدیل شدن به یک معمار مجوز ، برنامه کارشناسی معماری آنلاین شما (BArch) حدود XNUMX سال زمان خواهد برد.

اصولاً ، برای گرفتن مدرک کارشناسی آنلاین در معماری ؛ مناسب است که شما یک برنامه آنلاین پیدا کنید که متناسب با نیاز فوری و مشاغل روزانه شما باشد. سپس ، پس از در نظر گرفتن تعدادی از عوامل مانند اعتباربخشی ، شهریه و انعطاف پذیری برنامه ، یک برنامه را ارسال کنید. بیشتر دوره های آموزشی بصورت آنلاین ارسال می شود در حالی که حضور لازم است تا برنامه را مخلوط کند.

مدرک کارشناسی ارشد معماری آنلاین

دوره کارشناسی ارشد معماری یک مدرک کارشناسی ارشد حرفه ای است که تئوری و عملکرد طراحی ساختارها را به دانشجویان می آموزد.

مدت زمان تحصیل متفاوت است ، بستگی به مهارت متقاضی دارد. کسانی که دارای مدرک لیسانس غیر معماری هستند ، معمولاً نیاز به گذراندن یک دوره سه ساله دارند ، در حالی که کسانی که دارای مدرک لیسانس معماری حرفه ای یا غیر حرفه ای هستند ، می توانند یک دوره کارشناسی ارشد یک تا دو ساله را گذرانده باشند.

چگونه می توانم فوق لیسانس معماری آنلاین بگیرم؟

برنامه آنلاین کارشناسی ارشد معماری به یک لیسانس علوم در مطالعات معماری یا معادل آن نیاز دارد. اگر مدرک تحصیلی شما به عنوان یک مدرک پیش حرفه ای در معماری شمرده شود ، برای استفاده در این برنامه قابل قبول است.

بنابراین، برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد آنلاین در معماری، به سادگی یک مدرسه آنلاین معتبر پیدا کنید. یک برنامه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و مکمل سایر فعالیت های روزانه شما باشد. عاقلانه، در کلاس های آنلاین خود شرکت کنید و دوره های خود را به پایان برسانید. سپس، می توانید مدرک کارشناسی ارشد معماری را دریافت کنید.

معمار چقدر می تواند کسب کند؟

راه های زیادی وجود دارد که یک معمار می تواند درآمد کسب کند. این می تواند از طریق مالکیت شرکت خود، به عنوان کارمند، به عنوان مترجم آزاد یا ترکیبی از آنها باشد.

به همین منظور ، از ماه مه 2016 ، مطابق دفتر آمار کار ایالات متحده ، معماران با دستمزد متوسط ​​سالانه 76,930 دلار در سال (36.99 دلار در هر ساعت) درآمد کسب می کنند.

با داشتن مدرک معماری در چه مشاغل می توانید کار کنید؟

شروع یک نقش به عنوان یک معمار کاملاً واجد شرایط احتمالاً چالش برانگیز و جذاب خواهد بود. شما را در صدر فن آوری های جدید قرار داده است تا زندگی افراد را در حین انجام خلاقیت خود بهبود بخشید.

به عنوان یک معمار، برای طراحی ساختمان‌های جدید یا الحاقات یا تغییرات کامل در ساختمان‌های موجود، از نزدیک با مشتریان و کاربران کار خواهید کرد و از ایمن، مقرون‌به‌صرفه و کاربردی بودن آن‌ها اطمینان حاصل خواهید کرد.

مشاغل معماری متنوع تر از آنچه فکر می کنید هستند.

مسئولیت های معمول معماران شامل نظارت بر روند ساخت و ساز، حل و فصل هر گونه مسائل برنامه ریزی، مدیریت اثرات زیست محیطی پروژه ها، مشاوره با سایر متخصصان طراحی و پایبندی به بودجه های مالی است.

برای به وجود آمدن به عنوان یک معمار سریع در حال ظهور ، شما معمولاً باید مدرک معتبری را که توسط یک نهاد قانونی مانند هیئت ثبت معماران انگلستان (ARB) ثبت شده است ، انجام دهید. داشتن تجربه قبلی در طراحی معماری یا محیط ساختمانی برای کارفرمایان بسیار جذاب است و باید سعی کنید با آخرین روندهای معماری و طراحی همگام باشید.

در زیر شغل هایی وجود دارد که می توانید با مدرک معماری دریافت کنید.

تکنسین معماری

در این حرفه معماری ، از مهارت و دانش علمی و مهندسی خود برای ایجاد بناها و نوسازی های پایدار استفاده خواهید کرد. با استفاده از هر دو طراحی به کمک رایانه (CAD) و تکنیک های سنتی طراحی ، شما نیز پیشنهادات طراحی را تهیه و ارائه می کنید و به مشتریان در زمینه مسائل فنی توصیه می کنید.
باز هم ، تجربه کار هنگام درخواست شغل در این زمینه حائز اهمیت است. این به شما امکان می دهد افق خود را در مورد نحوه اجرای پروژه های معماری گسترده تر کنید.

طراح داخلی و فضایی

طراحان داخلی و فضایی فضاهای داخلی ، وسایل و اتصالات داخلی را با استفاده از مهارت های معماری ، طراحی خلاقانه و مدیریت پروژه خود طراحی و یا نوسازی می کنند تا فضاها هر دو جذاب و کارآمد باشند (گرچه برخی از طراحان صرفاً بر روی ظاهر متمرکز می شوند تا ساختار داخلی. فضاها)

ممکن است در تنظیمات مختلف تجاری ، خانگی یا اوقات فراغت کار کنید. این به سادگی شامل درک نیازهای مشتری شما هنگام دستیابی به مواد و محصولات و نگه داشتن بودجه است.

نقشه بردار ساختمان

نقشه برداران ساختمان نیز غالباً درگیر اقدامات پیشگیرانه برای نگه داشتن ساختمانها در شرایط مناسب و همچنین پایدارتر نگه داشتن آنها هستند.

باز هم ، تجربه کاری قبل از ورود بسیار توصیه می شود ، به شما بینشی در مورد چگونگی تصویب ایده ها در دنیای واقعی می دهد و حتی ممکن است از طریق تماس هایی که ایجاد می کنید منجر به مشاغل پولی شوید.

برنامه ریز شهر

فارغ التحصیلان علاقه مند به توسعه ، بازآفرینی و پایداری ممکن است به عنوان یک برنامه ریز شهر علاقه مند شوند.

شما که به نمایندگی از همه افراد منطقه و در کنار سایر افراد حرفه ای مانند معماران فعالیت می کنید ، تعادل نیازهای متناقض محیط ، جمعیت و اقتصاد محلی را هدف قرار داده و به فکر راه حل های نوآورانه و پایدار برای تحولات خواهید بود.

برای تبدیل شدن به یک برنامه ریز شهری، به مهارت های چندوظیفه ای قوی، آگاهی تجاری، توجه به جزئیات، و اعتماد به نفس در گوش دادن و مذاکره با طیف متنوعی از افراد نیاز دارید.

طراح تولید

ادامه نگاه ما به آنچه شما می توانید با مدرک معماری انجام دهید ، نقشی که به عنوان طراح تولید در مجموعه فیلم ها ، برنامه های تلویزیونی و نمایش های تئاتر دارید برای فارغ التحصیلان با علاقه به صنعت سرگرمی ایده آل است.

شما به عنوان یک طراح تولید ، با تهیه کننده و کارگردان همکاری نزدیک خواهید داشت و از استعداد خلاقیت خود برای ایجاد طرح کلی تصویری برای محصولاتی که روی آنها کار می کنند ، استفاده خواهید کرد.

برخی از طراحان تولید کاملاً روی تئاتر و طراحی صحنه متمرکز شده اند ، یا ممکن است تداخل بین فرم های رسانه ای وجود داشته باشد.

بازرس ساختمانهای تاریخی

بازرسان ساختمانهای تاریخی موجب حفظ محیط زیست تاریخی و کمک به حفاظت و تقویت ساختمانهایی با اهمیت تاریخی ، معماری یا فرهنگی می شوند.

در این نقش ، برای بازرسی و بررسی آنها ، به مشاوره در مورد بهترین روشهای حفظ و بازدید از پروژه های بازسازی ، از منازل تاریخی بازدید خواهید کرد تا به نفع جامعه ، اقتصاد یا محیط زیست باشد.

مهندس سازه

مهندسان سازه مبتکرانی خلاق هستند و از ریاضیات و علوم برای طراحی و نظارت بر سازه هایی استفاده می کنند که در برابر فشار سایشی انسان مقاومت کنند.

در واقع ، شما به عنوان یک مهندس سازه ، با همکاری مهندسان و معماران دیگر برای طراحی سازه های زیبا و ایمن کار خواهید کرد.

شما همچنین ممکن است در بررسی ساختمانهای موجود درگیر شوید تا از لحاظ ساختاری ایمن و مطابق استاندارد باشند. 

هزینه یک درجه معماری چقدر است؟

هزینه کل به این بستگی دارد که مدرک معماری توسط یک م publicسسه دولتی یا خصوصی ارائه شود و دانشجو در یک ایالت یا خارج از کشور تحصیل کند. اصولاً هزینه سالانه لیسانس معماری از 15,000 دلار تا بیش از 60,000،XNUMX دلار در سال است. این شامل هزینه های تحصیل و کتاب است.

بهترین مدارس برای به دست آوردن معماری آنلاین درجه

دانشگاه هنر:

این آکادمی یک برنامه درسی دقیق در زمینه طراحی و ساخت ارائه می دهد. دوره های آموزشی با ساختار خوب تضمین شده است که دانش آموزان یک پایه محکم در معماری مدرن ایجاد می کنند.

درصد رتبه بندی به شرح زیر است: میزان قبولی: 100٪ ، میزان ماندگاری: 71٪ ، میزان فارغ التحصیلی: 33٪.

دانشگاه آریزونا:

برنامه درسی این دانشگاه فرصتی را برای حل مسائل دنیای واقعی در زمینه معماری فراهم می کند تا دانشجویان بتوانند دانش را به موقعیت هایی منتقل کنند که فرصت های باورنکردنی را فراهم کند.

میزان قبولی آنها: 76٪ ، میزان ماندگاری: 80٪ ، میزان فارغ التحصیلی: 60٪ است.

دانشگاه کارولینای شمالی:

برنامه درسی این مدرسه یک برنامه تکمیل درجه است که دانش آموزان را ملزم به گذراندن دوره کاردانی صحیح می کند.

این دوره آموزشی بر رهبری در صنعت و همچنین مدرن ترین نرم افزار ، فن آوری ها و توسعه تأکید دارد. میزان قبولی: 69٪ ، میزان ماندگاری: 83٪ ، میزان فارغ التحصیلی: 59٪.

 

 
شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (آدیسو جمهوری چک , ICA کانادا , فرانسه , اسپانیا , ایکوال استرالیا , تایلند انگلیس , آلمان , آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید

مدارک مورد نیاز پس از ارسال عکس فیش واریزی جهت صدور مدرک
عکس از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و پاسپورت(اسم و فامیل ب لاتین)، عکس پرسنلی(باحجاب یا بی حجاب)، عنوان دوره، مکان آموزش، نام مربی(ب لاتین)، اسم آکادمی، آدرس و کد پستی، پیج اینستا و شماره تلفن