چگونه می توان مدرک نقاشی دریافت کرد؟

 

ایرانی سرت با داشتن کادری مجرب و با ارائه مدرک در تکنیک های مختلف:  طراحی و سیاه قلم، رنگ روغن، آبرنگ، پاستل گچی و مربیگری نقاشی کودک درخدمت هنرجویان و فعالان علاقمند به نقاشی است.

هنر نقاشی

نقاشی هنری است که در پیوند با اندیشه، جهان‌بینی و شرایط حاکم بر جامعه شکل می‌گیرد.

نقاشی فضایی را برای یک هنرجو ایجاد می‌کند تا بتواند با استفاده از خلاقیت، دانش و ذهنیت خویش آثار خود را خلق کند.

برای موفقیت در هنر نقاشی باید علاقه داشته باشید.

یک هنرجو نقاشی چه توانایی‌هایی باید داشته باشد؟

یک نقاش باید خلاق باشد، آفریننده باشد، کسی باشد که از مرز باید و نبایدها می‌گذرد تا طرحی را خلق کند. یک هنرمند نقاش را نمی‌توان در چهارچوب مشخصی محدود کرد و به او دستور داد که چگونه باشد و از چه راهی برود که موفق شود.

هنرجو رشته نقاشی باید دارای روحیه‌ای خاص باشد تا بتواند در این رشته به موفقیت برسد و مدرک نقاشی  خود را  از آکادمی ایرانی سرت دریافت کند. معمولا قبل از ورود به دانشگاه از دانشجویان آزمون عملی گرفته می‌شود تا بتوانند توانمندی داوطلبان را بسنجند.

 

مزایای گرفتن مدرک نقاشی درآکادمی ایرانی سرت 

سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در کشور وابسته به سازمان‌های وزارت کار و امور اجتماعی است. گرفتن مدرک نقاشی در تهران از طریق فنی و حرفه‌ای امکان پذیر است که در ادامه به مزایای آن اشاره می‌کنیم.

· اخذ گواهینامه بین المللی از آکادمی ایرانی سرت 

· بهره‌گیری از امکان ارتقاء شغلی در محل کار

· امکان آموزش در موسسات و دریافت کارت مربیگری 

· جذب سریع‌تر در بازارکار و حتی خارج از کشور

· امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و…


شرایط ثبت‌نام دوره مقدماتی نقاشی

در کلاس‌های مقدماتی نقاشی هنرجو را با  طراحی، رنگ شناسی، مباحث پایه و اصلی نقاشی آشنا می‌کنند.

به عنوان مثال مباحثی چون:

· ترکیب بندی

· رنگ شناسی

· پرسپکتیو

· تاریخ هنر ایران

· هنرهای تجسمی

 هنرجویان رشته نقاشی در دوره مقدماتی معمولا افرادی هستند مبتدی و یا به  صورت کپی‌کار و تجربی به امر نقاشی پرداخته‌اند. پایان این دوره مدرک نقاشی درآکادمی ایرانی سرت ارائه می‌شود.

شرایط ثبت‌نام دورهای پیشرفته نقاشی

در آموزش دورهای نقاشی پیشرفته هنرجور با مباحثی مانند:

· نقاشی چهره

· آناتومی و حرکات بدن انسان

· نقاشی با مداد رنگی

· آبرنگ، گواش، رنگ روغن و… آشنا می‌شود.

افرادی می‌توانند در این دوره ثبت‌نام کنند و مدرک نقاشی خود را بگیرند که در دورهای مقدماتی نقاشی شرکت کرده باشند و با اصول اولیه نقاشی آشنایی کامل را داشته باشند. این مدارک در آکادمی ایرانی سرت ارائه می شوند و همچنین  معتبر و بین المللی هستند.

انواع آموزش‌های دوره نقاشی

رشته نقاشی همانطور که در قبل‌تر هم ذکر کردیم سبک‌های متفاوتی دارد که شما می‌توانید با توجه به علاقه خود هر کدام از این تکنیک‌های نقاشی را آموزش ببینید و مدرک نقاشی درآکادمی ایرانی سرت را کسب کنید.

در ادامه به چند مورد از سبک‌های رشته نقاشی می‌پردازیم:

نقاشی رنگ روغن

اگر می‌خواهید در دوره نقاشی رنگ روغن شرکت کنید، باید ابتدا  نقاشی رنگ روغن پایه را یاد بگیرید.

در دوره مقدماتی رنگ روغن هنرجو به صورت آکادمیک با نقاشی رنگ و روغن آشنا می‌شود.

همچنین در آموزش نقاشی رنگ روغن پایه، بدون استفاده از حلال نفتی و بودار اصول اولیه نقاشی رنگ روغن را با زبانی ساده بیان می‌کنند تا در دوره پیشرفته با تمامی نکات اولیه آشنایی داشته باشید.

طراحی پایه

در آموزش طراحی پایه به هنرجو اصول گام به گام ترسیم اجسام بی‌جان با مداد را آموزش می‌دهند. همچنین آموزش شناخت حجم پردازی، تنالیته و خاکستری‌ها، تناسبات و طراحی از طبیعت را تدریس می‌کنند.

هنرجو در طی گذشت زمان اصول پایه و مفیدی را یاد می‌گیرد. تا برای تکنیک‌هایی مانند، سیاه قلم، آب مرکب، ذغال و مداد رنگی آماده شود.

طراحی چهره

در طراحی چهره (Portrait Drawing) به هنرجو اصول ترسیم پرتره را آموزش می‌دهند.

در این دوره هنرجو، حجم پردازی صورت، شناخت تناسب چهره و روش نقاشی چهره را با مداد طراحی آموزش می‌بیند. در دوره طراحی پرتره، اصول تناسب چهره ساده تا پیچیده را تجربه می‌کنند وهمچنین با یادگیری پرتره می‌توانید از تکنیک‌های دیگری مانند هایپررئال، سیاه قلم، آبرنگ و ذغال هم در کشیدن طراحی چهره استفاده کنید.

طراحی منظره

در این دوره اصولی را که یک هنرجو طراحی منظره یاد می‌گیرد شامل اسکیس از منظره، پرسپکتیو، بافت و همچنین روش طراحی گل و طبیعت و مناظر گوناگون  با استفاده از مداد طراحی می‌باشد.

برای گرفتن مدرک نقاشی در تهران در این دوره، بهتر است ابتدا دوره آموزش طراحی از طبیعت بی‌جان را گذرانده باشید.

طراحی فیگور

در کلاس‌های آموزشی طراحی فیگور ابتدا به صورت گام به گام به هنرجو طراحی فیگور انسان و شناخت آناتومی بدن که شامل استخوان‌ها و ماهیچه‌های دست، پا و نیم تنه می‌شود را آموزش می‌دهند.

همچنین روش‌های مثل طراحی فیگور به صورت محیطی، کانتور، اسکیس فیگور، طراحی فضای منفی را توضیح می‌دهند. در آخر برای گذراندن و گرفتن مدرک طراحی فیگور، باید دوره طراحی از طبیعت بی‌جان و طراحی چهره را گذرانده باشید.

طراحی حیوانات

دوره طراحی حیوانات که شامل یادگیری گام به گام، اسکیس از حیوانات، شناخت آناتومی و بافت پوست است را یاد می‌دهند.

همچنین روش طراحی از آبزیان، دوزیستان، خزندگان، پرندگان، اسب و … را به هنرجو آموزش می‌دهند.

برای گذراندن این دوره بهتر است ابتدا طراحی طبیعت بی‌جان را آموزش ببینید

شرکت گواهی ایرانی قادر به صدور انواع مدارک سرتیفیکیت بین المللی (کانادا فرانسه اسپانیا استرلیا تایلند انگلیس آلمان و آمریکای شمالی و جنوبی) برای تمامی علاقمندان میباشد

برای سفارش مدرک و توضیحات تکمیلی از طریق لینک مقابل اقدام کنید

مدارک مورد نیاز پس از ارسال عکس فیش واریزی جهت صدور مدرک
عکس از صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی و پاسپورت(اسم و فامیل ب لاتین)، عکس پرسنلی(باحجاب یا بی حجاب)، عنوان دوره، مکان آموزش، نام مربی(ب لاتین)، اسم آکادمی، آدرس و کد پستی، پیج اینستا و شماره تلفن